Fotorelacja z otwarcia wystawy w Rosyjskim Centrum Nauki i Kultury Gdańsku.

Dzięki wieloletniej współpracy Okręgu Koszalińsko-Słupskiego z RCNiK,
od wielu już lat organizowane są prezentacje prac uczestników międzynarodowych
plenerów malarskich w Osiekach (tym razem czternasty odbyty w roku 2011).
Komisarzami plenerów są od początku ich trwania Panie: Bożena Giedych
i dr Ewa Miskiewicz Żebrowska, autorka tytułu spotkań artystów: "Czas i Miejsce Dla Sztuki".
Wernisaż otworzyła Pani Jelena Wołgina - Dyrektor Centrum i Wiceprezes ZG ZPAP Ryszard Kowalewski.
| « poprzednia | następna » |
|---|







