Członek Okręgu Koszalińsko-Słupskiego, kol. Kazimierz Babkiewicz obchodzi 35-lecie pracy twórczej.
Z tej okazji w galerii w ratuszu w Koszalinie w dniu 13.10.2011 roku odbyło się otwarcie wystawy malarstwa jubilata z udziałem wiceprezydentów miasta: Przemysława Krzyżanowskiego i Adama Szałka oraz władz Sławna, w którym artysta mieszka i prowadzi galerię sztuki w ratuszu i Sławińskim Domu Kultury.
Komisarz wystawy, dr Ewa Miskiewicz przybliżyła zebranym drogę twórczą kolegi, zostały odczytane listy gratulacyjne prezydenta Koszalina i burmistrza Sławna.
Artysta otrzymał również list gratulacyjny ZG ZPAP.
Wiceprezes ZPAP, kol. Ryszard Kowalewski wręczył legitymacje nowo przyjętym członkom ZPAP, oraz Honorowe złote odznaki ZPAP kol. kol. dr Ewie Miskiewicz, Andrzejowi Słowikowi, Jerzemu Ściesińskiemu
| « poprzednia | następna » |
|---|








