Związek Polskich Artystów Plastyków

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Przedświąteczna Aukcja Sztuki w Łodzi

Przedświąteczna Aukcja Sztuki w Łodzi

Email Drukuj PDF

Związek Polskich Artystów Plastyków Okręg Łódzki
ma zaszczyt zaprosić na
„Wielką Przedświąteczną Aukcję Dzieł Sztuki”,
która odbędzie się w siedzibie ZPAP O/Ł, Piotrkowska 86,
W dniu 29 listopada 2019 r. od godz. 18:00.
Aukcję poprowadzi Pan Janusz Wiśnioch
Prace artystów wystawione do sprzedaży można oglądać
od 26 listopada do 2 grudnia 2019 r.
w „Galerii na Piętrze”, Piotrkowska 86, w godz. 12-16

Kontakt : 42 632 73 56, email:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
aukacja lodz

Galeria na Piętrze jest miejscem znanym i cenionym na kulturalnej mapie Łodzi, gdzie Okręg Łódzki ZPAP od lat prezentuje sztukę współczesną w szerokim zakresie. Chcielibyśmy od tego roku zainicjować tradycję corocznych, przedświątecznych aukcji sztuki. Będzie to oprócz wernisaży i wystaw kolejna, nowa forma promocji twórczości łódzkich artystów. ” Wielka Przedświąteczna Aukcja Dzieł Sztuki” organizowana w siedzibie Okręgu Łódzkiego Związku Polskich Artystów Plastyków ma na celu zdobycie funduszy na działalność Galerii na Piętrze i naszego stowarzyszenia.

Organizatorzy jako niestrudzeni animatorzy i twórcy kultury, chcieliby też nadać aukcji rangę znaczącego wydarzenia artystycznego, połączonego z wystawą „Przegląd Twórczości Członków ZPAP /OŁ”. Będzie to także wspaniała okazja do spotkania się różnych środowisk . Przede wszystkim zapraszamy, Miłośników Sztuki, ludzi biznesu, tych wszystkich, dla których obcowanie ze sztuką jest egzystencjalną potrzebą. Będą mogli zadowolić swoje wykwintne gusta, ponieważ ukazane będzie szerokie spektrum stylistyki w sztuce współczesnej - kilkadziesiąt różnorodnych dzieł, od realizmu do abstrakcji.

Prawdziwa sztuka jest prawdziwą ozdobą wnętrza naszych domów. Kupując dzieła sztuki sprawiacie waszej duszy satysfakcję,- że nie samym chlebem żyje. Wzbudzicie podziw u znajomych, jako koneserzy sztuki, spragnieni estetycznych doznań. Ale co niemniej ważne uczynicie coś dobrego dla "zagrożonego gatunku" - uczynicie twórczość artystów docenioną i potrzebną. Zapraszamy od 26 listopada do 03 grudnia do obejrzenia obrazów w naszej galerii. Są to dzieła wystawione do sprzedaży, ale jednocześnie przegląd twórczości łódzkich artystów. Jest to wystawa różnorodna stylistycznie , która zadowoli wiele upodobań. - sztuka ciekawa a niedroga.

Serdecznie zapraszamy miłośników sztuki 29 listopada na przedświąteczną aukcję obrazów twórców zrzeszonych w Okręgu Łódzkim Związku Polskich Artystów Plastyków. Cała uzyskana kwota ze sprzedaży będzie przeznaczona na wsparcie działalności galerii ZPAP /OŁ.

 

 

Kalendarz

lipiec 2020
N P W Ś C Pt S
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Statystyka

Odsłon : 11093734